Kobiecy chillout - stawiam na siebie!

chillout_ok
sobota, 27 maj 2023 15:00 - 20:00
Muzeum Ziemi Otwockiej, ul. Narutowicza 2, Otwock
Kobieto! Dziewczyno! Mamo! Siostro! Przyjaciółko! 🌹

Masz ochotę zrobić coś dla siebie? Zatrzymać się na chwilę, wziąć głęboki oddech, spotkać mnóstwo inspirujących osób i spędzić dzień pełen relaksu?
Jeżeli tak, to datę 27 maja zapisz w kalendarzu i zarezerwuj całe popołudnie! W tym dniu przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji w kobiecym klimacie.
Warsztat taneczny, relaksacja, stretching, make up’owe triki, drink bar, mini wykład: "jak zadbać o skórę" oraz kilka prostych life hacków na finezyjne fryzury- brzmi jak plan? 😉

Te i wiele innych atrakcji czekać będą w sobotę, 27 maja na terenie Muzeum Ziemi Otwockiej w pięknej leśnej scenerii wśród sosnowych drzewek. Wspólnie ze sporą listą partnerskich firm zadbamy o to, aby każda z Was poczuła się wyjątkowo! Gwarantujemy, że będzie się działo!
Start: 15:00 – 20:00

W piątek 12 maja ruszają zapisy. Zgłoszenia możecie przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy „garść” istotnych informacji. Pssst…na każdą z uczestniczek czekać będą pakiety powitalne. 😉 Bądźcie czujne – w najbliższych dniach opublikujemy dokładny harmonogram całego wydarzenia.

P.s. – zabierzcie wygodny strój, dobry humor i nastawcie się na kobiecy chillout – my zadbamy o resztę. 😉
Wstęp na wydarzenie za free!
Czekamy na zgłoszenia – can’t wait!

Organizatorzy:
Otwock, miasto z dobrym klimatem
Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

Partnerzy strategiczny: