Wierszyki dla dzieci to temat, który zdecydowanie rozbudza wyobraźnię i pokłady mocy twórczych. Napływa do nas sporo ciekawych zgłoszeń, a nasze apetyty na teksty rosną, dlatego

przedłużamy termin zgłoszeń do konkursu do 19.05.2024 r.

W literackim starciu Miejskiego Ośrodka Kultury, Turystyki i Sportu "Piszemy wiersze dla dzieci" udział wziąć mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy Otwocka.

Zadanie polega na stworzeniu od 1 do maksymalnie 3 autorskich utworów (wierszy), przeznaczonych dla dzieci i nawiązujących tematycznie do tradycji, kultury, architektury czy przyrody naszego regionu. Więcej szczegółów, dokładny regulamin konkursu oraz niezbędne załączniki znajdziecie poniżej w pliku PDF.

Jeśli piszecie do szuflady,

jeśli inspiruje Was Otwock,

jeśli czujecie w sobie poetycki potencjał -

- to propozycja dla Was!

Nie czekajcie i piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PLIK DO POBRANIA:

REGULAMIN_konkursu_na_WIERSZYK.pdf (moktis.pl)