Otwockie kino samochodowe: la la land

kino_samochodowe
niedziela, 24 marzec 2024 19:00 - 22:10

🎬 Kino Samochodowe: „La La Land” 🌟

Data: 24 marca
Lokalizacja: Parking przy Castoramie (ul. Kuklińskiego 3, Otwock)

Czy uwielbiasz filmy i koncerty na naszej letniej Scenie pod Jaraczem? Jeśli tak, mamy dla Ciebie kolejne wyjątkowe wydarzenie! Zapraszamy na kino samochodowe, które odbędzie się już 24 marca o godzinie 19:00 na parkingu przy Castoramie. Wstęp wolny! Wystarczy podjechać samochodem i ustawić odbiorniki na odpowiednie fale radiowe, aby cieszyć się filmem. Popcorn gratis będzie na miejscu! Wjazd od godziny 18:30.

A co zobaczymy na ekranie? Oczywiście cudowny film „La La Land”. 🎥

Nagrodzony 6 Oscarami i okrzyknięty najpiękniejszym filmem dekady, musical Damiena Chazelle z udziałem pary najgorętszych młodych aktorów Hollywood – Emmy Stone i Ryana Goslinga.

Mia jest początkującą aktorką, która, w oczekiwaniu na szansę, pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy ich drogi się przetną, połączy ich wspólne pragnienie, by wreszcie zacząć robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy ich kariery zaczynają się układać, coraz mniej mają czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Nie przegap tego wyjątkowego seansu pod gwiazdami! Do zobaczenia na parkingu przy Castoramie! 🌟🚗🍿

Organizatorzy:
Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku
Otwock, miasto z dobrym klimatek

Partnerzy:
Castorama Otwock