Spotkanie poetyckie - promocja książki pt. "antologia poetów ziemi otwockiej artystyczne dusze"

promo_ksiunszki_plakat
sobota, 16 marzec 2024 16:00 - 19:00
SPOTKANIE POETYCKIE – PROMOCJA KSIĄŻKI
ANTOLOGIA POETÓW ZIEMI OTWOCKIEJ ARTYSTYCZNE DUSZE
16.03.2024 / 16:00
WIEK: B.O.
BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE ONLINE ORAZ W KASIE TEATRU

Dołączcie do nas na wyjątkowe spotkanie z poetami, którzy wzięli udział w tworzeniu niezwykłej książki zatytułowanej „Antologia Poetów Ziemi Otwockiej ARTYSTYCZNE DUSZE”. Ta książka to hołd dla twórców związanych z Powiatem Otwockim, mająca na celu promowanie ich talentów i dziedzictwa literackiego.

W projekcie uczestniczyło 21 utalentowanych poetów, reprezentujących różne gminy naszego regionu. Podczas spotkania będziecie mieli okazję posłuchać ich prezentacji poetyckich, które będą przeplatane poezją śpiewaną w wykonaniu Magdy Piłki oraz Mateusza Szczurka.

Przyłączcie się do tego wydarzenia, aby odkryć bogactwo literackiej twórczości Ziemi Otwockiej i cieszyć się magiczną atmosferą poezji i muzyki.

• sobota, 16 marzec 2024 16:00 - 19:00