Program artystyczny z okazji narodowego dnia pamięci żołnierzy wyklętych

Narodowy_Dzień_Pamięci_plakat
piątek, 1 marzec 2024 19:30 - 22:00
PROGRAM ARTYSTYCZNY
NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
1.03.2024 / 19:30
WIEK: B.O.
BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE ONLINE ORAZ W KASIE TEATRU

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy program artystyczny zorganizowany z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wydarzenie to będzie nie tylko hołdem dla bohaterów walki o niepodległość, lecz także wyrazem szacunku i pamięci.

W ramach programu odbędzie się wzruszający występ chóru, który wzbogaci atmosferę uroczystości. Ponadto, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Gen. Juliana Filipowicza w Otwocku zaprezentują poezję, która będzie emanacją uczucia i refleksji nad historią naszej Ojczyzny. Nie zabraknie również emocjonującego koncertu w wykonaniu zespołu Tr-Aktor, który swoją muzyką odda hołd żołnierzom wyklętym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które połączy naszą społeczność w szacunku i pamięci.

• piątek, 1 marzec 2024 19:30 - 22:00