Wernisaż plastyków ziemi otwockiej + koncert zespołu coffeina

Czterościan_II_PLAKAT_A3
piątek, 22 marzec 2024 19:00 - 21:30

KONCERT I WERNISAŻ
PLASTYCY ZIEMI OTWOCKIEJ
WYSTAWA "DRUGI CZTEROŚCIAN DO KWADRATU"
KONCERT ZESPOŁU COFFEINA
22.03.2024 / 19:00
WIEK: B.O.
BILETY: BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE ONLINE ORAZ W KASIE TEATRU

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie artystyczne pod tytułem „II Czterościan 2”, które odbędzie się po raz drugi, z udziałem Hanny Lewandowicz-Galas, Małgorzaty Jabłońskiej, Dariusza Skiermunta oraz Grzegorza Muczke. Ta wspólna wystawa, prezentująca nowe prace, doświadczenia i przeżycia artystów, zagości w tym samym miejscu i miesiącu co w 2023 roku, tworząc niezapomnianą atmosferę kreatywności i inspiracji.

Na ekspozycji można będzie podziwiać różnorodne formy sztuki, od przestrzennych instalacji po malarstwo, grafikę i fotografię. Wernisaż uświetni koncert zespołu Coffeina, którego muzyka oscyluje między bluesem, rockiem a folkiem miejskim, tworząc unikalne brzemiennie, które zachwyca słuchaczy na całym świecie. Ich płyta „Deszczowe Psy - Tribute to Tom Waits” jest hołdem dla kultowego amerykańskiego artysty Toma Waitsa. Autoryzacja płyty przez samego mistrza dodaje wyjątkowego znaczenia temu muzycznemu przedsięwzięciu, podkreślając szacunek i uznanie dla twórczości Waitsa.

Po koncercie czekać będzie coś słodkiego i wytrawnego, aby stworzyć luźną atmosferę sprzyjającą rozmowom na różne tematy oraz percepcji sztuki. To nie tylko okazja do odkrywania nowych dzieł, ale również do spotkań i dyskusji, które mogą prowadzić do nowych inspiracji i refleksji nad sztuką i życiem codziennym. Przyjdźcie i dołączcie do naszej artystycznej podróży.

Wystawa będzie dostępna od 23 lutego 2024 do 30 kwietnia 2024 roku w foyer teatru, zapraszając wszystkich miłośników sztuki do odkrywania fascynujących dzieł czterech wyjątkowych artystów.

• piątek, 22 marzec 2024 19:00 - 21:30