Kochaj albo nuć

WIEK: 16+
BILETY: 60 ZŁ, DOSTĘPNE ONLINE ORAZ W KASIE TEATRU
CZAS TRWANIA: 80 MINUT BEZ PRZERWY

Wszyscy kochamy komedie romantyczne!
Historia dwóch osób, które żyją w swoich światach i marzą albo nie marzą o miłości.
Aż pewnego dnia los sprawia, że wpadają na siebie przypadkiem i od tego momentu nic już nie jest takie samo.

Zapraszamy serdecznie na spektakl, który stworzymy razem z Wami. A to wszystko w konwencji komediowej i w dodatku z muzyką improwizowaną na żywo.

A co najważniejsze:
w ten wyjątkowy wieczór wystąpi z nami gościnnie Joanna Kołaczkowska!

Gwarantujemy ogrom wzruszeń i śmiechu. A czy będzie happy end? Zobaczymy, bo sami tego nie wiemy :)

Zatem: Kochaj albo Nuć, a najlepiej - kochaj i nuć!
Kim jesteśmy?
Nazywamy się „Musical Improwizowany” i jesteśmy grupą improwizatorów. Gramy regularnie od 2015 roku w warszawskim Klubie Komediowym.
Na co dzień poza improwizacją zajmujemy się szeroko pojętą komedią - stand-upem, skeczami, a także aktorstwem, lektorstwem, scenopisarstwem i wieloma innymi.

Co robimy?
Gramy spektakle całkowicie improwizowane na oczach widzów. Jak to w improwizacji teatralnej można się spodziewać - wszystkie sceny i fabuła, a także teksty i melodie piosenek oraz choreografia są improwizowane na oczach widzów. Należy podkreślić, że muzyka jest również improwizowana na żywo.
Od początku istnienia zapełniamy naszą rodzimą scenę w Klubie Komediowym, ale z powodzeniem udaje nam się również bawić i wzruszać publiczności w innych miejscach w Polsce i za granicą, m.in. Fabryka Norblina, Teatr Komedia, Klub SPATiF, Magnet Theater w Nowym Jorku, BIG w Barcelonie.

• niedziela, 24 marzec 2024 18:00 - 19:20