Stand-up "jaracz bez cenzury vol.10"

Plakat_Stand-up_10
czwartek, 9 listopad 2023 20:00 - 21:30

Jaracz Bez Cenzury vol. 10

W listopadzie widzimy się 9 dnia miesiąca – tym razem czwartek.
O godz. 20:00 i jak zawsze w Otwockim Jaraczu.

WYSTĄPIĄ:

Po pierwsze - Mariusz Dąbrowski – tego Pana znacie już doskonale

Po drugie - DOLLY STAND UP

Wrocławska komiczka, która coraz częściej wskakuje na deski scen w wielu miastach w Polsce. Dolly słynie z bezkompromisowego humoru i mrocznego spojrzenia na świat. Z zakamarków swojego umysłu wyciąga niespotykane historie i wciąga w nie publiczność. Jej opowieści o absurdach codzienności, losie singielki i pracy w korpo rozśmieszą Was do łez, a jednocześnie pobudzą do refleksji.

I po trzecie - Piotr Przytuła Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy. Na swoim ostatnim turnieju przegrał z wolnym losem. Teraz los skierował go do komedii, gdzie idzie mu coraz lepiej. Na scenie raz wulkan energii, raz spokojne fale Dunaju. Nigdy nie wiesz, czym Cię zaskoczy. Organizator wydarzeń komediowych, komik, konferansjer, akrobata. Po prostu Przytuła. Piotr Przytuła.

Bilety dostępne online i w kasie teatru.

Bilety: 35 zł

• czwartek, 9 listopad 2023 20:00 - 21:30