Ofk, spektakl muzyczno - komediowy "ej, a może zrobimy show?" grupa warsztatowa norberta bajana

OFKA_-_show
sobota, 18 listopad 2023 21:00 - 22:00
I OTWOCKI FESTIWAL KOMEDII (IOFK)
17 – 19 listopada 2023
Teatr Miejski im. Stefana Jaracza w Otwocku

Dlaczego Festiwal Komedii zapytacie?
Śmiech to zdrowie, teatr to idealne miejsce na spędzenie czasu a z resztą wiemy, że otwocczanie kochają kulturę!
W ramach festiwalu zapraszamy na cykl wydarzeń, na głównej scenie, zobaczymy: jaraczowe z nazwy amatorskie grupy teatralne, komedię klasyczną, współczesną, improwizowaną i muzyczną.

Zainteresowani aktorstwem - będą mogli spróbować swoich sił na dedykowanych warsztatach.
Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Wejściówki na spektakle i zapisy na warsztaty odbywać się będą w kasie teatru od 17.10 (I pula), 31.10 (II pula), 7.11 (III pula)
Każdy może pobrać max. 2 wejściówki na jedno wydarzenie, ilość miejsc jest ograniczona.
(Festiwal odbywa się dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie TEATR)
TYMCZASEM ZAPRASZAMY:
Sobota (18 listopada)
21:00 Spektakl „ej, a może zrobimy show?” – spektakl muzyczno – komediowy w ramach I Otwockiego Festiwalu Komedii, reż. Norbert Bajan

show - w wykonaniu festiwalowej grupy warsztatowej, pod skrzydłami Norberta Bajana

Muzyczne show komediowe w ramach I Otwockiego Festiwalu Komedii, które zrodziło się podczas pracy na warsztatach OD PIOSENKI DO SHOW. Nieoczekiwane a może bardzo klasyczne castingowe sytuacje, przedstawione zgodnie z wizją TAJEMNICZEGO REŻYSERA, w wykonaniu amatorów – zajaranych pracą nad „ej, a może zrobimy show?”

• sobota, 18 listopad 2023 21:00 - 22:00