Ofk, spektakl "moja córeczka", grupa edwarda garwolińskiego i danusi duszyńskiej

OFKA_-_córeczka
sobota, 18 listopad 2023 19:00 - 19:45
I OTWOCKI FESTIWAL KOMEDII (IOFK)
17 – 19 listopada 2023
Teatr Miejski im. Stefana Jaracza w Otwocku

Dlaczego Festiwal Komedii zapytacie?
Śmiech to zdrowie, teatr to idealne miejsce na spędzenie czasu a z resztą wiemy, że otwocczanie kochają kulturę!
W ramach festiwalu zapraszamy na cykl wydarzeń, na głównej scenie, zobaczymy: jaraczowe z nazwy amatorskie grupy teatralne, komedię klasyczną, współczesną, improwizowaną i muzyczną.

Zainteresowani aktorstwem - będą mogli spróbować swoich sił na dedykowanych warsztatach.
Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.
Wejściówki na spektakle i zapisy na warsztaty odbywać się będą w kasie teatru od 17.10 (I pula), 31.10 (II pula), 7.11 (III pula)
Każdy może pobrać max. 2 wejściówki na jedno wydarzenie, ilość miejsc jest ograniczona.

(Festiwal odbywa się dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie TEATR)

TYMCZASEM ZAPRASZAMY:

Sobota (18 listopada)
19:00 Spektakl „MOJA CÓRECZKA”, reż. Edward Garwoliński
Grupa Teatralna Edwarda Garwolińskiego i Danusi Duszyńskiej

Trebuchard, stateczny mieszczanin z Paryża chce się ożenić z Panną Klarą Prudenval z Clermont Ferrand. Na przeszkodzie jednak stoi Blanka, córka byłej żony Trebucharda. Ma prawie 50 lat i też by chciała wyjść za mąż. Niespodziewanie przyjeżdża do Paryża Klara z ojcem, który jest wdowcem… Nikt z nich nie jest przygotowany na niespodzianki.

• sobota, 18 listopad 2023 19:00 - 19:45