Ofk, spektakl wróżby, grupa outw, premiera

OFKA_-_wróżby
piątek, 17 listopad 2023 16:00 - 17:00
I OTWOCKI FESTIWAL KOMEDII (IOFK)
17 – 19 listopada 2023
Teatr Miejski im. Stefana Jaracza w Otwocku

Dlaczego Festiwal Komedii zapytacie?
Śmiech to zdrowie, teatr to idealne miejsce na spędzenie czasu a z resztą wiemy, że otwocczanie kochają kulturę!

W ramach festiwalu zapraszamy na cykl wydarzeń, na głównej scenie, zobaczymy: jaraczowe z nazwy amatorskie grupy teatralne, komedię klasyczną, współczesną, improwizowaną i muzyczną.
Zainteresowani aktorstwem - będą mogli spróbować swoich sił na dedykowanych warsztatach.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.
Wejściówki na spektakle i zapisy na warsztaty odbywać się będą w kasie teatru od 17.10 (I pula), 31.10 (II pula), 7.11 (III pula)
Każdy może pobrać max. 2 wejściówki na jedno wydarzenie, ilość miejsc jest ograniczona.
(Festiwal odbywa się dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie TEATR)

TYMCZASEM ZAPRASZAMY:
Piątek (17 listopada)
16:00 Spektakl „WRÓŻBY” (komedia w 1 akcie) reż. Jarosław Kopaczewski, PREMIERA
Amatorska Grupa Teatralna Otwockiego Uniwersytetu III Wieku

Spektakl w wykonaniu grypy teatralnej Otwockiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Otwarte Drzwi” prowadzonej przez reżysera Jarosława Kopaczewskiego.
Jest rok 1939. Polska znajduje się w przededniu II Wojny Światowej. W małej wiosce
pod Lwowem, trzy młode dziewczyny chcą koniecznie wyjść za mąż. Jak na ironię,
jedynym kandydatem jest znany wioskowy głupek- Grześ. Komedia w jednym akcie - mało
znanego autora - Mieczysława Janowicza Terleckiego z 1939 roku.

• piątek, 17 listopad 2023 16:00 - 17:00