Spotkanie z muzyką dla najmłodszych „tańce świata"

tańce_świata
niedziela, 8 październik 2023 12:00 - 13:30

"Tańce świata"
Zapraszamy do wspólnego muzykowania, śpiewu i tańca. Usłyszycie różnorodne melodie, które będą inspirować do aktywności ruchowych małych i dużych odbiorców. W naszych aranżacjach zabrzmią rytmy samby, przestrzenie z muzyki filmowej, utwory etniczne i folkowe. Zanurzymy się w tańcu, w różnych jego barwach i rytmach.
Koncert dla dzieci w wieku 0 - 5 lat.
Koncert poprowadzą:
Duet gordonowski Muzyka Mówi :Magdalena Nejbauer i Małgorzata Kożuchowska-Panek. Certyfikowane instruktorki zajęć umuzykalniajacych wg teorii E. E. Gordona. Prowadzą zajęcia w żłobkach, przedszkolach, domach kultury i koncertują. W styczniu tego roku wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami wydały album muzyczny dla dzieci, pt: "Muzyka Mówi i śni o podróżach", z którego utwory zostaną zaprezentowane na koncercie.
Łukasz Potera - oboista, pianista, aranżer. Prowadzi zajęcia muzyczne w przedszkolach i ośrodkach kultury.
Marcin Kożuchowski - z wykształcenia, gitarzysta z zamiłowania multiinstrumentalista.

• niedziela, 8 październik 2023 12:00 - 13:30