Stand-up "jaracz bez cenzury" vol. 8

STANDUP_wrzesień_1
środa, 6 wrzesień 2023 20:00 - 21:00
Otwocki stand-up "Jaracz bez cenzury" powraca po wakacynej przerwie!

Sprawdźcie, kto tym razem zawita na naszej scenie!

Martyna Podwysocka - porzuciła słabo płatną pracę w kancelarii na rzecz jeszcze mniej płatnej pracy stand-uperki. Spełnia swoje american dream - chwilowo kelnerka, której marzy się występ na wielkiej sali, ale bez żadnych stolików. Przełamuje konwencje - kobieta, a jednak zabawna, stara panna, a bez kotów, mała a o wielkich ripostach. Ma ciekawe spojrzenie na świat, choć czasem musi stanąć na palcach i podskoczyć, żeby coś zobaczyć.

Krzysztof Dz. - frustrat, równie śmieszny, co przystojny, czyli wcale...
Kiedy widzi się nago w lustrze, traci szacunek do żony. Na scenie mówi o tym, o czym zwykle milczy. Wszystko spisuje w czarnym notatniku, bo nie jest rasistą. Podróżnik po krańcach internetu. Lubi kapuśniak i zapach książek.

oraz nikt inny, jak:

Mariusz Dąbrowski - potentat na rynku nieruchomości, nie mylić z
impotentem. Wielki miłośnik twórczości Majki Jeżowskiej, zna wszystkie utwory na pamięć albo z pamięciówek. Wielki fan piłki nożnej i wojaży po Europie. Zanim stał się wschodzącą nadzieją stand-upu, zdążył już zajść. Jego hobby to krępowanie ofiar.

Czekamy na Was juz 6.09 o godz. 20:00! Do zobaczenia!
Bilety oczywiście dostaniecie w kasie teatru oraz tu: https://biletyna.pl/stand-up/Jaracz-bez-cenzury-vol-8/Otwock

• środa, 6 wrzesień 2023 20:00 - 21:00