Lustrzany wieczór - scena centrum

ROZKŁAD_SC2b_small
sobota, 12 sierpień 2023 15:00 - 21:00

Tradycyjnie już zapraszamy na dzień, który rozpoczną animacje dla dzieci i godz. 15:00, a o 20.00 swój koncert zagra Lackluster - pochodzący z Bełchatowa 19-letni wokalista i producent, bez dwóch zdań jeden z największych talentów stojących do tej pory tuż za drzwiami z wielkim napisem „Nowe, świeże i piekielnie dobre”

Lackluster (Szymon Mikła) to wokalista, producent i multiinstrumentalista, tworzący na styku post hip-hopu, elektroniki, popu i indie rocka. Pisze o obecnym życiu, czyli wyprowadzce do dużego miasta, odnajdywaniu się w miejskim stylu życia, imprezach, popkulturze i związkach. Jego główne inspiracje to alternatywni artyści z różnych środowisk, tacy jak: Jean Dawson, BROCKHAMPTON czy Dominic Fike.

#doprowadzsiedokultury
#scenacentrum