&Quot;klimakterium i już" - spektakl teatru komedia nie tylko dla pań

plakat-klimakterium-i-juz-2022-10
poniedziałek, 5 czerwiec 2023 20:00

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu "Klimakterium i już" o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się "babskim spotkaniem" pełnym humoru - najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Wspaniała komedia - jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!

Obsada:  Krycha - Ewa Cichocka  Zosia - Grażyna Zielińska   Pamela - Elżbieta Jodłowska  Malina - Elżbieta Jar

• poniedziałek, 5 czerwiec 2023 17:00 - 18:15
  • poniedziałek, 5 czerwiec 2023 20:00