Do grającej szafy grosik wrzuć - otwocka scena operowa

OSO_grająca_szafa_1
niedziela, 14 maj 2023 18:00 - 19:30
W repertuarze znane i lubiane hity muzyki popularnej z lat 50 i 60. Będzie dużo pięknych, ale skocznych rytmów, piosenek, które każdy zna i lubi, niesamowitych połączeń muzycznych, a także dobrej, pozytywnej energii. Taki wieczór więcej się nie powtórzy, dlatego zapraszamy na koncert już 14.05 o godz. 18.00
Wystąpią:
Zuzanna Łukawska - aktorka i wokalistka, związana z Uniwersytetem Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uczestniczka warsztatów musicalowych w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie oraz Teatrze Muzycznym Variete w Krakowie. Przez wiele lat była aktorką i wokalistką Teatru Step oraz Studia Musicalowego Tomasza Micha.
Marta Tchórzewska - wokalistka, aktorka i pianistka. Studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Współpracuje z Teatrem Es w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Gra w spektaklach i rozwija swoje umiejętności aktorskie na scenie teatralnej miasta Siedlce.
Mateusz Tomaszewski - wokalista, aktor, związany z Uniwersytetem Muzycznymi Fryderyka Chopina i Akademią Teatralną imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Brał udział w licznych koncertach i festiwalach, takich jak: Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wokalnej „Viva il Cantare” w Nałęczowie, Koncert na balkonie Hotelu Bristol, otwierający świąteczną iluminację w Warszawie, czy Gala Tenorów organizowana przez Europejską Fundację Promocji Sztuki Wokalnej. Występował w inscenizacji Opery „Werther” w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej, jak również w Scenie Relax w musicalu „Little shop of horrors”, wcielając się w główną rolę Seymoura Krelborna.
Julia Marczuk- pianistka. Laureatka licznych konkursów pianistycznych i kompozytorskich o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Wystąpiła na ponad 150 koncertach na scenach Europy i świata. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Wiek: 16+
Bilety dostępne w kasie teatru oraz na Biletyna.pl

• niedziela, 14 maj 2023 18:00 - 19:30