Piosenki komediowe w jaraczu

Piosenki_komediowe_w_jaraczu_1
czwartek, 23 marzec 2023 20:00 - 21:30
Piosenki Komediowe w Jaraczu to taka niecodzienna odsłona Wieczoru Hitów Improwizowanych, który już na stałe wpisał się w teatralny repertuar otwockiego teatru.
Już 23 marca o godz. 20:00 kilkunastu wyjątkowych artystów zaprezentuje utwory, które wywołują emocje. Z założenia piosenki będą komediowe – ale to pojęcie baaaardzo szerokie dlatego - spodziewać się można wszystkiego.

Dlaczego Was zapraszamy ?
Bo chcemy stworzyć najwspanialszą publiczność, otwartą na nowe! 🙂
Chcesz wystąpić? Masz swój materiał, który chcesz zaprezentować?

Zgłoś się, wysyłając wiadomość na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(ilość miejsc ograniczona).

Ps. Fani improwizacji – nie martwcie się, tego wieczoru coś tam wyimprowizujemy!
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a darmowe wejściówki będą dostępne online i w kasie teatru od 24.02.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Dni Teatru.

• czwartek, 23 marzec 2023 20:00 - 21:30