🎭✨Zapraszamy na premierę spektaklu "Mąż i Żona" w reżyserii Pawła Osucha!🎭✨

📅 Data: 18 maja 2024
🕖 Godzina: 19:00
👥 Wiek: 12+

Przedstawienie obfituje w niezapomniane sceny, w których Mąż, Żona, Kochanek i Pokojówka wpadają w wir komediowych pomyłek. To historia żony niedocenianej przez męża oraz męża znudzonego żoną, w której pojawiają się także Oni - pocieszyciele strapionych.

Czy miłość potrafi wybaczyć wszystko? Czy kochając, można zdradzić? A może wierność w małżeństwie nie jest absolutnie niezbędna? To pytania, które od lat nurtują ludzkość. I choć Aleksander Fredro pisał ten utwór w 1821 roku, jego treść nadal odzwierciedla aktualne realia.

A co by się stało, gdybyśmy umieścili tekst sprzed dwóch wieków w współczesnym domu? Czy jest to możliwe? A może sztuczna inteligencja odegrałaby w tym również swoją rolę?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, serdecznie zapraszamy na premierę!

🎟️ Bilety:

• U: 30 zł
  • N: 35 zł

🎫 Dostępne online https://biletyna.pl/spektakl/MAZ-I-ZONA-2 oraz w kasie teatru.

Obsada:

• Hrabia Wacław: Paweł Osuch
  • Elwira, żona Wacława: Danuta Duszyńska
  • Alfred: Łukasz Błaszczak
  • Justysia: Izabela Czub
  • Głos: Barbara Chudzicka

Reżyseria i adaptacja scenariusza: Paweł Osuch
Obsługa techniczna: Zofia Kozłowska
Sufler: Sylwia Gołajewska
Wsparcie scenograficzno-kostiumowe: Monika Błaszczak

Czas trwania: 120 minut, w tym dwie przerwy.
Produkcja: Amatorski Teatr Miejskim im. Stefana Jaracza w Otwocku

To wyjątkowa okazja na niezapomniane przeżycia teatralne! 🌟