konkurs

Konkurs organizowany przez MOKTiS adresowany jest do dzieci w wielu przedszkolnym i szkolnym za pośrednictwem ich opiekunów z placówek kultury i oświaty z Otwocka.

W Wielkanocnym konkursie plastycznym zadaniem uczestników jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej - uwzględniającej wyraźne elementy tradycji Świąt Wielkanocnych.

Uczestnicy przygotowują ( indywidualnie lub grupowo) jeden na placówkę eksponat w dowolnej technice plastycznej, z zachowaniem nie przekraczalnej wielkości 1m x 1m x 1m.

Warunkiem udziału jest dostarczenie w ustalonym terminie Karty Uczestnictwa, która jest załącznikiem do zaproszenia. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

Karty uczestnictwa należy przesłać do Miejskiego Ośrodka Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku do dnia 21 marca 2023 r. - na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Eksponaty na wystawę należy dostarczyć w dniu 5 kwietnia 2023 w godz. 10.00 – 14.00 do parafii pw. Błogosławionego Księdza Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku. W tym dniu prace będą oceniane przez jury.

Ogłoszenie wyników odbędzie się drogą e-mailową 12.04.2023 r., nagrody pieniężne do końca kwietnia zostaną wysłane na konta zwycięskich placówek, a dyplomy wręczone przy odbiorze prac.

Odbiór prac plastycznych z otwartej wystawy musi się odbyć w dniu 21.04.2023 r. w godz. 10.00 – 13.00. Nieodebrane w tym terminie prace ulegną zniszczeniu.

REGULAMIN.pdf

KARTA UCZESTNICTWA, KLAUZULA RODO, ZGODA NA PREZENTACJĘ WIZERUNKU.pdf