UNIWERSYTET III WIEKU W OTWOCKU – ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO 2021/2022 W MUZEUM ZIEMI OTWOCKIEJ

28 czerwca zakończyliśmy 👩‍🎓rok akademicki👨‍🎓 2021/2022. Uroczystość odbyła się w Muzeum Ziemi Otwockiej, a organizatorem był Miejski

Ośrodek Kultury i Sportu, któremu za to bardzo, bardzo dziękujemy.

W pierwszej części uroczystości, oficjalnej, były gratulacje, podziękowania i kwiaty, za co serdecznie dziękujemy przybyłym gościom i gospodarzowi spotkania, dyrektorowi MOKTiS-u, panu Tomaszowi Winnickiemu.

Za część drugą, lekką, łatwą i przyjemną, dziękujemy panu Markowi Połynko, który ją urozmaicał grą i śpiewem, a w której my pokazaliśmy że (trzeci) wiek nie stanowi dla nas żadnej bariery.

Teraz przed Wami wakacje. Mam nadzieję, że pełni sił i zapału wrócicie w październiku by rozpocząć kolejny rok akademicki.

Zatem… miłych wakacji i do zobaczenia.