Spektakl dla dzieci „MOMO” Teatr Rawa -NIEDZIELA, 16 PAŹDZIERNIKA 2022 od 13:00 do 14:00 – Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku

MOMO” to inscenizacja kultowej powieści dziecięcej „Momo albo Osobliwa historia o złodziejach czasu i dziewczynce, która odzyskała dla ludzi skradziony im czas”. Momo, bo tak brzmi jej imię, ma niezwykły dar rozwiązywania problemów. Dorośli mieszkańcy dzielnicy przychodzą do niej z trapiącymi ich zagadnieniami, a ona daje im swój czas – wysłuchując z uważnością. Dzieci uwielbiają Momo, bo zna najlepsze zabawy. Pewnego dnia w wielkim mieście pojawiają się Szarzy Panowie – mroczne postaci, które pod pretekstem oszczędzania czasu, ograbiają z niego mieszkańców. Sprawiają, że życie zmienia się nie do poznania. Wszyscy się śpieszą, nikt ze sobą nie rozmawia, nie jest życzliwy. Popielaty cień smutku i pośpiechu spowija całe miasto. Czy Momo uratuje swoich przyjaciół i rozwiąże zagadkę istnienia Szarych Panów?

Wiek: 6+

Bilet normalny: 30zł