“PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO” NIEDZIELA 8 MAJA 2022

🎵 Już 8.05 zapraszamy Was na wyjątkowy koncert, o którym powiemy Wam tak:

Jest to spotkanie z piosenką najwyższej próby w wykonaniu Julity Kożuszek i Doroty Wasilewskiej. Piosenką autorów, którzy wznieśli słowo i muzykę na artystyczne wyżyny. Uniwersalny język muzyczny Jerzego Wasowskiego wzbudza zachwyt na całym świecie, a frazy słowne Jeremiego Przybory weszły na stałe do języka potocznego.

W dzisiejszym rzeczywistości, gdzie króluje chaos, skrótowe porozumiewanie się i bylejakość spotkanie z twórczością Starszych Panów będzie nie tylko chwilą wytchnienia, ale i kulturalną ucztą. ⭐ Julita Kożuszek – choreografka, reżyserka, wokalistka i aktorka związana z teatrami: Roma, Rampa, TEATR na Woli, Teatr Komedia w Warszawie. Dzieciom znana jako głos Świnki Peppy.⭐

Dorota Wasilewska – muzyk, kompozytorka, aranżerka muzyczna, piosenkarka, kierowniczka muzyczna nagrań studyjnych i spektakli muzycznych. Dwukrotna laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, skomponowała muzykę do filmów dokumentalnych, m.in. Jana Sosińskiego.

Bilety dostępne w kasie Teatru i na Biletyna.pl:https://biletyna.pl/kon…/Piosenka-dobra-na-wszystko/Otwock