Kabaret pod Wyrwigroszem w ATM im. Stefana Jaracza w Otwocku [ Nowy Termin 30.05.2021 r. – godz. 16:00 oraz 19:00]

Dnia 30.05.2021 roku o godzinie 16:00 oraz 19:00 na deskach ATM im. Stefana Jaracza w Otwocku wystąpi “Kabaret pod Wyrwigroszem”. Kabaret Pod Wyrwigroszem to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedii omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. W programie “Pod Wyrwigroszem” znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek. Warto obejrzeć, a potem stwierdzić, że ten kabaret jest ciągle w bardzo wysokiej formie!