I LOVE KABARET – Od 12 do 15 czerwca w swoich kultowych skeczach, monologach i piosenkach wystąpi kilkanaście kabaretów i komików z całej Polski!

Czy wiecie, że..?🧐

“I LOVE KABARET” – święto kabaretu – powraca do naszego Teatru? ❤️

Od 12 do 15 czerwca w swoich kultowych skeczach, monologach i piosenkach wystąpi kilkanaście kabaretów i komików z całej Polski!

Codzienną rozrywkę zagwarantują wspaniali artyści, m.in.:

⭐ KABARET ANI MRU MRU, ⭐ KATARZYNA PAKOSIŃSKA, ⭐ ŁUKASZ RYBARSKI YES, ⭐ KABARET POD WYRWIGROSZEM, ⭐ ROBERT KORÓLCZYK, ⭐ KABARET JURKI, ⭐ KABARET K2, ⭐ FORMACJA CHATELET, ⭐ KABARET CZESUAF, ⭐ KABARET CHYBA, ⭐ KABARET KAŁASZNIKOF, ⭐ ALEKSANDRA SZWED, ⭐ EWA BŁACHNIO, ⭐ PARA NUMER DWA, ⭐ KABARET CIACH, ⭐ KABARET REWERS, ⭐ ANTONI GORGOŃ GRUCHA, ⭐ ZDOLNI I SKROMNI, ⭐ FORMACJA ZWIERZĘTA, ⭐ SPÓŁKA Z O.O.

12 czerwca (niedziela), G. 18:00 – KABARET REWERS, KATARZYNA PAKOSIŃSKA, ŁUKASZ RYBARSKI YES, KABARET POD WYRWIGROSZEM, ANTONI GORGOŃ GRUCHA

13 czerwca (poniedziałek) G. 18:00 – KABARET KAŁASZNIKOF, KABARET K2
13 czerwca (poniedziałek) G. 20:00 – FORMACJA ZWIERZĘTA, KABARET JURKI

14 czerwca (wtorek) G. 18:00 – KABARET ANI MRU MRU, FORMACJA CHATELET, ALEKSANDRA SZWED
14 czerwca (wtorek) G. 20:00 – ZDOLNI I SKROMNI, KABARET CZESUAF

15 czerwca (środa) G. 18:00 – EWA BŁACHNIO, KABARET CIACH, SPÓŁKA Z O.O.
15 czerwca (środa) G. 20:00 – KABARET CHYBA, ROBERT KORÓLCZYK, PARA NUMER DWA

Po szczegóły możecie zaglądać tu: https://fb.me/e/1q9Vnisak, a bilety (w cenie 60zł) i rozkład jazdy, kto, kiedy i o której znajdziecie tu: https://biletyna.pl/…/I-LOVE-KABARET-rejestracja…/Otwock

Bilety dostępne również na www.kupbilecik.pl oraz w kasie Teatru.

*Program rejestrowany jest przez ZOOM TV, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku.