Fotorelacja z otwarcia Galerii OK

Mieszkańcy Otwocka mogą pochwalić się nowym miejscem na kulturalnej mapie swojego miasta, 27 maja 2020 roku Galeria OK została oficjalnie otwarta. Uroczystego otwarcia i rozwiązania wstęgi dokonali Wiceprezydent Miasta Otwocka Pan Paweł Walo, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku Pani Małgorzata Kupiszewska oraz Przewodniczący Rady Powiatu Otwockiego Pan Piotr Mateusz Kudlicki. Równocześnie z Galerią OK został także otwarty wernisaż malarstwa rodowitego otwocczanina Bogdana Stodulnego, który zbiegł się z jego 67 rocznicą urodzin.

Na uroczystej ceremonii obecna była rodzina tragicznie zamarłego artysty oraz przyjaciele, którzy dzięki swoim wspomnieniom przybliżyli pozostałym gościom postać autora wystawy. Pomimo wczesnej pory, uroczystość przyciągnęła sporą grupę zainteresowanych mieszkańców. Poniżej prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania.