Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, Przeglądzie Jasełkowym oraz Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku.

XXIII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 24 listopada 2023 r.
Dostarczenie eksponatów: 8 grudnia 2023 r.
Ocenianie prac: 8 grudnia 2023 r.
Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów: 7 stycznia 2024 r.

XXXI Przegląd Jasełek

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 24 listopada 2023 r.
Przegląd odbędzie się w dniach 11-22 grudnia 2023 r.
Pokaz finałowy: 7 stycznia 2024 r.

XVI Przegląd Kolęd i Pastorałek

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 24 listopada 2023 r.
Przegląd odbędzie się 13 stycznia 2024 r. w Teatrze Miejskim w Otwocku.

Konkursy i przeglądy są skierowane do dzieci i młodzieży z otwockich przedszkoli, szkół, ognisk muzycznych i placówek kultury.

Zachęcamy do udziału w tych świątecznych konkursach i przeglądach, które pełne są magii i kreatywności. To doskonała okazja do wyrażenia swojego talentu artystycznego i uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach świątecznych.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

Jury przyzna nagrody w konkursach i przeglądach wyróżnionym uczestnikom.
Wszystkie zespoły biorące udział w konkursach i przeglądach otrzymają pamiątkowe dyplomy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Rafałem Ryciukiem pod numerem telefonu: 608-422-793 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zobaczenia na naszych wydarzeniach świątecznych!

Aby wziąć udział w konkursach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury, Turystki i Sportu w Otwocku, konieczne jest wypełnienie i dostarczenie poniższych dokumentów.

KARTA_UCZESTNICTWA.pdf

KLAUZULA_INFORMACYJNA_-_PRZETWARZANIE_DANYCH_OSOBOWYCH.pdf