Aktywne Spacery powracają do Parku Miejskiego. Popularna niegdyś akcja aktywizująca młode mamy (i nie tylko) doczekała się swojej 3 edycji. W tym roku prowadzącą jest trenerka Paulina Michalak, która pół roku temu po raz
drugi została mamą. Spotkania odbywają się w każdą środę (począwszy od 19 kwietnia), przy fontannie w Parku Miejskim. W akcji udział mogą wziąć wszystkie osoby opiekujące się małymi dziećmi i posiadające wózek spacerowy.

Ideą Aktywnych Spacerów jest wyciągnięcie z domu młodych mam i osób opiekujących się maluszkami. Spotkania mają charakter treningowy i towarzyski. Ćwiczenia wykonywane podczas spacerów będą dobrane tak, aby każdy był w stanie je wykonać. Jeżeli jesteś młodą mamą i chcesz dołączyć do grona fajnych, aktywnych osób – przyjdź koniecznie.