KONCERT ORKIESTRY “ŚWIDERMAJER ORKIESTRA” – NIEDZIELA 7 SIERPNIA GODZ. 18:00 – PARK MIEJSKI

Zeszłotygodniowy, odwołany koncert znanej i lubianej przez nas i Was Świdermajer Orkiestra, odbędzie się już w najbliższą niedzielę, tj. 7.08, w Parku Miejskim, o godz. 18.00!

Co jeszcze w weekend, który zaczniemy już jutro? 😁🌴☀🦩🎶

🔔 czwartek – zapraszamy na kolejne KINO PLENEROWE POD JARACZEM: Paktofonika – pożegnalny koncert, Spodek 2003!

🔔 w piątek otwieramy nowy cykl imprez: Scena pod Jaraczem: DEKADY – DANCING POD JARACZEM – LATA ’20!, które rozpoczniemy seansem filmowym “Ada to nie wypada ” w kinie OZAZA, wstęp wolny – wystarczy przyjść , a potem ruszymy na parkiet, na którym zaszalejemy do nieśmiertelnych przebojów Henryka Warsa czy Eugeniusza Bodo. Stroje z epoki mile widziane. 😃

🔔 w sobotę, oczywiście na naszej pięknej 😍😉 Scenie Centrum, o 15.00, jak co tydzień (noo, chyba, że leje 🌧😒), czekamy na dzieciaki z super animatorkami i extra zabawą!

O 20.00 komedia w pełnej krasie, czyli WIECZÓR IMPROWIZOWANY! Co zagramy? Oczywiście – piosenki improwizowane! I na ten moment to tyle, co możemy Wam powiedzieć, bo sami… nic więcej nie wiemy. 😉
Wszystko, co zobaczycie i usłyszycie, powstanie na żywo dzięki Waszym podpowiedziom!

🔔 no i mamy niedzielę, czyli: 12.00 to czas dla maluchów na SPOTKANIA Z MUZYKĄ: Muzyczna podróż do Ameryki Południowej. Muzyka i podróże to zawsze dobre połączenie!

Wieczorem, tak jak już wspominaliśmy, spotkamy się o 18.00 w Parku Miejskim na Muzyczne Popołudnia Parkowe: ŚWIDERMAJER ORKIESTRA.